O Nas

PLACÓWKI

Wszystkie nasze filie znajdują się w Polsce (Europa). Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Lublinie, Łaszczowie (powiat Tomaszów lubelski) oraz współpracujemy z licencjonowanym magazynem hurtowym w Niemysłowicach (gmina Prudnik, woj. opolskie).

PRODUKCJA OKLEIN

Istniejemy na Polskim rynku od 1989 r. W ciągłej produkcji posiadamy okleiny bukowe, olchowe, dębowe, brzozowe, jesionowe, sosnowe, czereśniowe w grubościach 0,6 mm - 2,5 mm. Wytwarzamy okleinę z naszego materiału, jak również skrawamy surowiec usługowo. Posiadamy również doświadczenie w produkcji oklein z innych gatunków drzew. Towar nasz, oferujemy również w postaci formatek (klejonych krawędziowo) oraz obrzeży. W swoich placówkach oferujemy także duży wybór oklein egzotycznych.

KLIENCI

Okleinę produkowaną przez firmę "Bracia Mrozik" znają Państwo na meblach i drzwiach na całym świecie. Od 1992 roku 70% naszej produkcji jest sprzedawana bezpośrednio lub pośrednio na kilka kontynentów, co świadczy o wysokiej jakości naszych wyrobów, które niewątpliwie spełniają standardy światowe.

HISTORIA

Od ponad 20 lat firma "BRACIA MROZIK" wytwarza okleiny. Pierwszy zakład produkujący naturalne okleiny z drewna pod firmą "BRACIA MROZIK" powstał w Lublinie w roku 1989. Jego założycielami byli bracia Janusz, Bogdan i Witold Mrozikowie. Z małego, zatrudniającego początkowo 10 osób zakładu, firma urosła do rozmiarów liczącego się w Europie potentata. Do dziś firma jest własnością rodziny Mrozików, a dysponujący olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w produkcji oklein właściciele nadal nią zarządzają.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI OKLEIN

Zakład w Łaszczowie dysponuje 4 nowoczesnymi skrawarkami (1 x Cremona stay-log, 1 x Cremona pionowa ze stołem podciśnieniowym, 1 x Cremona pionowa, 1 x Frezer stay-log), 4 szuszarniami prasującymi (Cremona). Zobacz jak to robimy

POSZUKUJEMY

  • Odbiorców oklein
  • Dostawców surowca

Szybki kontakt

Biuro handlowe
ul. Grodzickiego 11
20-256 Lublin

tel: (+48 81) 746-46-58
(+48 81) 751-02-37
fax: (+48 81) 751-09-30
e-mail: info@braciamrozik.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.